Urania Daily TEK 5L

Urania Daily TEK 0W-30 to w pełni syntetyczny olej silnikowy o zaawansowanych właściwościach zużycia paliwa opracowany we współpracy z Iveco dla lekkich pojazdów użytkowych Daily wyposażonych w silniki Common Rail nowej generacji.

Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę produktu

Urania Daily TEK 5L

Urania Daily TEK 5L


Urania Daily TEK 0W-30 to w pełni syntetyczny olej silnikowy o zaawansowanych właściwościach zużycia paliwa opracowany we współpracy z Iveco dla lekkich pojazdów użytkowych Daily wyposażonych w silniki Common Rail nowej generacji.

Prosimy wypełnić poniższe pola, obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anulu lub 

URANIA DAILY TEK 0W-30. Jest to nowy smar opracowany specjalnie we współpracy z Iveco i FPT Industrial dla nowego Daily. Produkt Urania Daily TEK został zaprojektowane zgodnie ze standardami Iveco i FPT Industrial i są gwarantowane przez "Umowny techniczny numer referencyjny" (CTR), który poświadcza wyłączność wspólnie opracowanych receptur. Współpraca z Iveco i sprawdzona niezawodność smarów Urania to zwycięska formuła spełniająca potrzeby naszych partnerów i naszych klientów ". Olej silnikowy specjalnie zaprojektowany do nowego Iveco DAILY MY-2016, URANIA DAILY TEK 0W-30 został zaprojektowany zgodnie z potrzebami Iveco i FPT Industrial i jest dodawany do szerokiej gamy olejów silnikowych do lekkich samochodów dostawczych i ciężkie.
Prawdziwym innowacyjnym aspektem nowego oleju silnikowego URANIA DAILY TEK 0W-30 są ulepszone okresy wymiany oleju (od minimum 40 000 km do maksymalnie 50 000 km) i wyjątkowa zdolność utrzymywania lepkości, która gwarantuje długotrwałą wydajność. Te i wiele innych osobliwości sprawiają, że ten środek smarny jest partnerem wysokiej niezawodności silnika, który jest w stanie zagwarantować ochronę i dłuższą żywotność w codziennej pracy, przyczyniając się w ten sposób znacząco do obniżenia całkowitego kosztu posiadania.

Urania Daily TEK 0W-30 gwarantuje bezwzględna czystość silnika i skuteczna ochrona wszystkich elementów smarowanych do maksymalnych zalecanych przebiegów Iveco. Łatwy rozruch w każdych warunkach klimatycznych. Idealne zastosowanie we wszystkich silnikach Common Rail Iveco Daily, ponieważ zostały specjalnie zaprojektowane do tych silników. Wymogi dotyczące emisji w Euro są również respektowane również dzięki specjalnemu lekkiemu zużyciu paliwa. Iveco poleca Urania Daily również dla ekologicznych pojazdów CNG Daily wyposażonych w silniki F1C Urania Daily respektuje Normę Progetto Iveco Standard 18-1811.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE UŻYCIA

Iveco zaleca maksymalny przebieg dozwolony w komercyjnych lekkich pojazdach podczas korzystania z Urania Daily.